Bamar Nicol – ubrania niemowlęce dla wymagających

0
952

Bamar Nicol to polska marka produkująca urocze ubranka dla maluszków. Marka cieszy się ogromną popularnością wśród rodziców za sprawą ubranek najwyższej jakości, które pogrupowane są według kolekcji. Zapraszamy do przeglądu najnowszych kolekcji ubranek dla najbardziej wymagających.

Jedną z nowych kolekcji marki Bamar Nicol jest kolekcja Fox Club. Motywem przewodnim, jak zresztą sama nazwa wskazuje, jest sympatyczny, rudy lisek. Ubranka zachowane są w kolorystyce pomarańczowej lub białej z granatowymi i pomarańczowymi detalami. W kolekcji znajdziesz zarówno pajacyki (https://abc-bobasa.pl/pajace-rampersy-206), jak połśpiochy czy spodenki dla maluszka. Są również całe komplety ubranek, a także słodki pomarańczowy kombinezon, idealny na zimowy spacer. 

Fox Club to nie jedyna kolekcja, która zwraca na siebie uwagę. Warto przejrzeć również ubranka z linii Prince. Jak sama nazwa wskazuje, motywem ubranka z tej linii nawiązują do królewicza. Przewija się motyw korony, a wszystkie ubranka łączy jeden spójny motyw- poziome paski. Ubranka z tej kolekcji tworzą bardzo spójne kompozycje, nadają się zarówno na wyjście, jak i do radosnej zabawy w domu.

Kolekcją, która niezmiennie wywołuje uśmiech na twarzy każdego jest linia Bunny, przez którą przewija się wizerunek słodkiego króliczka. W tej kolekcji przewidziano ubranka dla dziewczynek, zachowane w kolorze różowym oraz ubranka dla chłopców, w czarno-biało-szarej kolorystyce. Ubranka z tej kolekcji doskonale nadają się na każdą okazję. Znajdziesz tu sukieneczki, połśpiochy, czapki, a nawet eleganckie, wyjściowe kamizelki dla małych mężczyzn. Wszystkie te ubranka znaleźć można na stronie https://abc-bobasa.pl/.

Marka Bamar Nicol doskonale rozumie potrzeby maluszków, tworząc ubrania skrojone na ich miarę. Wszystkie ubranka tworzone są z materiałów przyjaznych skórze dziecka, solidnych i wytrzymałych nawet przy wielorazowym praniu. Wszystkie posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty bezpieczeństwa, mogą być więc bez obaw używane nawet przez dzieci o skórze wrażliwej. Ubranka Bamar Nicol spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here