Namiot na wesele lub poprawiny – jaki wybrać

0
277

Młode Pary coraz częściej decydują się na weselne przyjęcie w plenerze. Z pewnością mają na to wpływ sprzyjające warunki atmosferyczne, obcowanie z naturą oraz coraz bardziej popularne przyjęcia w stylu rustykalnym i boho. Wynajem namiotu na wesele to również opłacalna opcja, która jest tańsza niż organizacja przyjęcia w hotelu bądź restauracji.

Co wchodzi w skład namiotu weselnego?

Namiot na poprawiny składa się przede wszystkim ze stalowej konstrukcja. Musi być ona stabilna i wytrzymała, dlatego też bardzo ważna jest jakość stali, z której została wykonana. Producenci namiotów do ich budowy używają zazwyczaj materiałów najwyższej jakości, które są jednocześnie niezwykle lekkie, a zarazem solidne. Konstrukcje takich namiotów muszą być również odpowiednio zabezpieczone przed korozją i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

W skład obiektu wchodzi również plandeka, która jest wykonana z materiału o wysokiej gramaturze. Plandeka musi być szczelna i wodoodporna, tak by wszyscy zgromadzeni na przyjęcie bawili się komfortowo, nawet podczas deszczu.

Warto wspomnieć, że wynajem namiotu weselnego to bardzo poważna decyzja. Należy dokładnie przejrzeć wszystkie oferty i wybrać tę, która spełni nasze oczekiwania. Najczęściej polecaną firmą do wynajęcia namiotów eventowych jest https://www.ekodynamic.com.pl/namioty-wesele-slub-wynajem/.

Na co zwrócić uwagę wybierając namiot weselny?

Jak wyżej wspomniano, wynajem namiotu weselnego to poważna decyzja. Przed jej podjęciem należy dokładnie sprawdzić miejsce, z którego usług będziemy korzystać.

Należy zwrócić szczególną uwagę na jakość produktów. Każdy z nich powinien mieć odpowiedni certyfikat oraz spełniać normy BVCTS, która dotyczy bezpieczeństwa konstrukcji zewnętrznych. Najważniejszą składową namiotu, na którą powinniśmy zwrócić swoją uwagę, jest właśnie konstrukcja. Można powiedzieć, że to ona jest filarem udanej imprezy.

Organizując przyjęcie weselne, bardzo ważny jest również komfort namiotu. W końcu będzie się w nim odbywać zabawa do białego rana, w tym tańce, spożywanie posiłków czy rozmowy w cichym zakątku. Istotne znaczenie ma również szybkość złożenia oraz demontaż namiotu, stąd też producenci stawiają na lekkie konstrukcje.

Wybierając namiot na przyjęcie weselne i poprawiny, zwróćmy również uwagę na jego wygląd. W końcu ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Warto postawić na dobrą jakość wykonania namiotu, tak by prezentował się on, jak najlepiej. A nasze przyjęcie z pewnością przejdzie do historii jako jedna z najlepszych zabaw weselnych w plenerze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here