Wózek dziecięcy dla aktywnych rodzin

0
95

Jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się podczas spacerów z małym dzieckiem? Oczywiście wózek! Na ryku dostępnych jest mnóstwo tego rodzaju konstrukcji. Na co zwrócić uwagę podczas ich wyboru? Co decyduje o ich walorach użytkowych?

Wśród popularnych, bezpiecznych i sprawdzonych modeli wyróżnia się wózek Bugaboo. To markowy sprzęt klasy premium dla wymagających użytkowników.

Wózek Bugaboo – z myślą o komforcie i bezpieczeństwie

Dobry wózek dziecięcy powinien przede wszystkim być bezpieczny. Musi więc być wyposażony w mocny i niezawodny stelaż, dobrej klasy koła i zawieszenie, niezawodny hamulec, bezawaryjny system składania oraz atestowany system pasów bezpieczeństwa. Taka konstrukcja powinna być stabilna i odporna na uszkodzenia. Kolejną ważną kwestią jest zapewnienie wysokiego poziomu komfortu małego pasażera. Tutaj liczą się miękkość materacyka, jakość materiału z którego wykonane jest obicie, opcja ustawiania siedziska i oparcia pod różnymi kątami oraz rozwiązania chroniące malca przed silnym światłem słonecznym, wiatrem i opadami atmosferycznymi. Równie ważna jest kwestia wygody obsługi. Wózek powinien łatwo i lekko się prowadzić, dobrze radzić sobie na wybojach oraz być zwrotny. Musi też zapewniać wygodny dostęp do dziecka. Wszystkie te cechy znakomicie spełnia wózek Bugaboo.

Tajemnica stelaża

To, co zdecydowało o sukcesie marki Bugaboo na rynku wózków, to opracowanie innowacyjnego stelaża. To lekka, wytrzymała i kompaktowa konstrukcja, która jest bardzo łatwa w obsłudze. Wygodnie się składa i rozkłada oraz komfortowo prowadzi. Pozwala na montaż różnych korpusów do przewożenia dzieci – zarówno gondoli, jak i wersji spacerowej. Wózek Bugaboo wyróżnia się też oryginalnym minimalistycznym stylem. To długowieczna konstrukcja, która bez problemu będzie służyć kolejnym dzieciom w rodzinie. Można ją łatwo sprzedać, gdy nie będzie już potrzebna – modele tej marki są bardzo poszukiwane na rynku wtórnym. Warto wiedzieć, że wózki Bugaboo dostępne są w wersji standardowej, turystycznej i sportowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here